עדכון אופי הפסטיבל

קיווינו שהרגע הזה לא יגיע, אבל הגל הנוכחי של מגפת הקורונה לא מאפשר לנו להמשיך בתכנון פסטיבל אייקון השנה מבלי לסכן את הסגל, המתנדבים, מעבירות ומעבירי התוכן ואתכם – הקהל האהוב שלנו.
אנחנו נאלצים לבשר שפסטיבל אייקון 2021: התפתחות לא יתקיים השנה במתכונת שכולנו קיווינו לה, אלא במתכונת היברידית. לצערנו עדיין לא הגיעה העת לחזור לשגרה.

אז מה כן?

ככל שמצב התחלואה יאפשר, אנחנו מתכוונים לקיים אירוע במתכונת היברידית – שני אולמות תוכן שיפעלו במתחם הפסטיבל בתפוסת קהל מצומצמת, יחד עם חדרי משחקי התפקידים והסדנאות, בנוסף לאולמות וירטואלים. כל זה כמובן בהתאם לתו הירוק ולהנחיות משרד הבריאות.

לצערנו כל שאר האלמנטים של הפסטיבל – יריד הדוכנים, אירועי החוצות, אוהל משחקי הלוח, הפונדק, מתחם היד השנייה, הלינה וכל הפעילות האחרת במתחם שכולנו רגילים לראות בשנים "רגילות" – לא יתקיימו השנה.

כמובן שאם נראה שגם את מעט האירועים הפיזיים המתוכננים לא נוכל לקיים מבלי לסכן את באות ובאי הפסטיבל – נעבור לאירוע וירטואלי לחלוטין.

בעלות ובעלי דוכנים, מעבירות ומעבירי תוכן, מתנדבות ומתנדבים – כדי לדעת מה ההשלכות של ההחלטה הזו עליכם ועליכן, קראו את המייל ששלחנו.

החדשות האלה קשות לכולן ולכולם, זה ברור לנו. כולנו ציפינו כבר לפגוש שוב את החברות והחברים ולחזור לחוות את הפסטיבל שהפך לעוגן משמעותי כל כך בחיים שלנו. למרות זאת, לצערנו אי אפשר לדחות את ההחלטה הזו לרגע האחרון – הפקת הפסטיבל דורשת משאבים רבים ועבודה קשה מאוד של עשרות נשות ואנשי סגל, וככה גם שינוי המתכונת שלו. כמובן שגם למעבירות ומעבירי התוכן שלנו דרושה ודאות, רגע לפני שמתחילה העבודה על האירועים.

בקרוב נתחיל לפרסם פרטים מדויקים על הפורמט שלנו השנה, המשיכו לעקוב בכל הערוצים: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וטלגרם.

שימרו על עצמכן ועל עצמכם, בתקווה שניפגש כולנו שוב כמה שיותר מהר.