תחרות הקוספליי

תחרות הקוספליי של "אייקון 2021: התפתחות"

השנה, עקב הגבלות הקורונה, תתקיים תחרות הקוספליי של פסטיבל אייקון במתכונת וירטואלית. אנו מזמינים אתכם להירשם בטופס ייעודי, בלי הגבלה על מספר הקטגוריות שבהן מותר לכל מתחרה להשתתף במקביל. לאחר השיפוט המקדים של צוות השיפוט ייערך גמר התחרות, שישודר בלייב במסגרת אתר השידורים של פסטיבל אייקון. באירוע הגמר יוכרזו הזוכות והזוכים בכל קטגוריה.

קטגוריות התחרות:

*שימו לב – ההשתתפות בכל הקטגוריות פתוחה ליחידים  ויחידות בלבד. אין להירשם בקבוצות.

שיפוט קוספליי טכני: תחרות הביצוע הטכני מיועדת למתחרות ומתחרים שהכינו את התחפושת בעצמם ללא עזרה מקצועית. אפשר להיעזר בסיוע חיצוני ללא תשלום בתנאי שלא יכלול הכנה של חלק מרכזי של התחפושת. אם יש ספק, פנו להנהלת התחרות במייל לפני תום מועד ההרשמה. 

סקיטים: תחרות מבוססת סרטונים בעלי אופי תיאטרלי בהשתתפות המתחרה. הסקיט יכול לכלול את כל מרכיבי ההופעה – שירה, ריקוד, משחק, אפקטים אמנותיים וכל דבר שיסייע למתחרים להציג את הדמויות להן עשו קוספליי. אורך כל סרטון סקיט: 2-1 דקות.

רוח הפסטיבל: תמונות קוספליי ברוח נושא הפסטיבל השנה: “התפתחות”. יש להגיש תמונה של המתחרה בקוספליי וקטע טקסט קצר שמסביר מדוע התמונה או הקוספליי מעבירים את נושא הפסטיבל באופן הטוב ביותר. 

איפור קוספליי: תמונות קוספליי ששמות דגש על איפור בהשראת תמונת רפרנס קנונית. על המתחרה לשלוח תמונת איפור פנים או גוף שתהיה כמה שיותר מיוחדת. אפשר, אך לא חובה, לכלול איפור אפקטים ופרוטזות. היצירה יכולה להיות זהה לרפרנס או בהשראתו בלבד, כולל דמויות שאינן אנושיות. 

שימו לב – לפני ההרשמה יש לקרוא את תקנון התחרות בעיון.

למילוי טופס ההרשמה לתחרות

לכל בעיה, שאלה או תיקון הנוגעים להרשמה, פנו להנהלת התחרות בכתובת cosplay@iconfestival.org.il.

מלגת הקוספליי ע”ש ארז קויש ז"ל  – למעבר לדף המידע ולהרשמה