הגשת תוכן

השנתיים האחרונות היו קשות, שונות ומאתגרת לכולנו.
עברנו סגרים, בידודים וכנסים וירטואליים. אבל על כל האתגרים התגברנו, ועל הדרך גם למדנו והתפתחנו.
עכשיו, אנחנו מתעוררים והפסטיבל האייקוני חוזר ובגדול! והכל מתחיל בהגשת התוכן לפסטיבל.

פסטיבל "אייקון 2022: התעוררות" מזמין אתכם להגיש הרצאות, משחקי תפקידים, סדנאות, פאנלים, שעשועונים וכל רעיון אחר שעולה על דעתכם בנושא הפסטיבל ובנושאים נוספים הקשורים ליצירה ספקולטיבית ולמשחקי תפקידים.

עם ההתעוררות של הכנסים והעולם מתרדמת הקורונה, הגיע הזמן לדבר על ההתעוררות של הז'אנר האהוב עליכם. גם שלל יצירות מדע בדיוני ופנטזיה אהובות עוסקות באופן ישיר או עקיף בהתעוררות, החל בהתעוררות חברתית, מרד והתרסה וכלה בהתעוררות מינית והשלכותיה. רוצים להרצות על ספרים וסרטים שעוררו תסיסה חברתית? להריץ משחק תפקידים שצריכים לגנוב בו את האוצר בלי להעיר את הדרקון? ואולי אתם בכלל מעדיפים לדון בפאנל של יוצרים כמותכם על התעוררות יצירת המקור הז'אנרית בארץ, או להנחות סדנת ליצירת מפלצת של פרנקנשטיין שתתעורר לחיים?

אנו מעוניינים גם בתכנים לסדרת אירועים מיוחדת שתוקדש לנושא "פאנדום מתעורר". בשנים האחרונות אירחנו בכנסים כמה וכמה יוצרות מצליחות ואהובות שהתחילו את דרכן ככותבות פאנפיקים, ולאחרונה הצליח הסופר הפופולרי ברנדון סנדרסון בכבודו ובעצמו לטלטל את תעשיית ספרי הפנטזיה כשהשיק פרויקט גיוס המונים מטורף, שחשף ביתר שאת את כוחה העצום של הקהילה בהשפעה על היצירה והיוצרים. באירוע הסדרה נדבר על המקום של הפאנדום ביצירה ובהשפעה שיש לחובבות ולחובבים, למעריצות ולמעריצים, על התוכן.

>> לחצו כאן למעבר לטופס הגשת אירוע <<

ההגשה תתאפשר עד יום רביעי, 8 ביוני 2022 בחצות. אם אירעה בעיה כלשהי בעת הגשת התוכן, או אם יש לכם שאלות שנוגעות להגשות, אנא פנו אלינו לכתובת content@iconfestival.org.il.

רוצים או רוצות להעביר אירוע אבל לא מצאתם על מה? מלאו את פרטיכם בטופס שנמצא כאן. אם נמצא אירוע מתאים, תשמעו על כך מצוות התוכן שלנו.
להתייעצות על רעיונות שזקוקים לגיבוש נוסף, פנו אלינו במייל ונשתדל להגיע יחד לרעיון מנצח.
הגשת אירוע או התייעצות עליו אינם מחייבים את הפסטיבל לקבל אותו. עם זאת, ייעוץ יוכל לסייע לכם לגבש את האירוע כמה שיותר טוב או ליצור שיתופי פעולה עם מגישים נוספים בעלי תחומי עניין דומים.