תחרות הצילום

נדיר למצוא מושאי צילום מעניינים ומסקרנים יותר מפסטיבל ססגוני כמו אייקון ומבקריו. תחרות הצילום של אייקון 2017 נפתחת ואנחנו קוראים לכם להירשם, להגיש את מיטב התמונות שצילמתם בפסטיבל ולזכות בפרסים!

 

מבנה התחרות

התחרות תתחלק לשלושה מסלולים:

  1. צילום כללי
  2. צילומי קוספליי
  3. מציאות מוגברת: שדרוג דיגיטלי של תמונות מהפסטיבל

על המשתתפים להגיש עד שלוש תמונות בכל מסלול. אפשר לוותר על ההשתתפות בכל אחד מהמסלולים בלי לפגוע בניקוד במסלולים האחרים. התמונות יעמדו לבחינת חבר השופטים, והמגישים יוכלו גם להגיש אותן לתחרות חביב הקהל בקטגוריות הקוספליי והכללי. את התמונות יש להגיש בעילום שם וללא סימנים מזהים לכתובת המייל של התחרות.

 

אז איך נרשמים?

שולחים מייל לכתובת ilcon.photocontest@gmail.com, עם שם מלא וכתובת דוא"ל תקפה ליצירת קשר, מגיעים לפסטיבל אייקון ומתחילים לצלם! לפני המשלוח יש לקרוא בעיון את התקנון המלא.

לנרשמים עד 24 בספטמבר יונפק תג מזהה שיימסר להם עם תחילת הפסטיבל בעמדת המודיעין. אפשר להירשם גם במהלך הפסטיבל עצמו ואפילו מיד אחריו, אך לא יאוחר מ-14 באוקטובר 2017, כולל.

 

איפה יוצגו התמונות?

התמונות שיוגשו לתחרות חביב הקהל בכל מסלול יתפרסמו בעמוד הפסטיבל בפייסבוק. לאחר סיום התחרות יפורסמו בעמוד הפסטיבל גם מיטב התמונות שהוגשו למסלולי הצילום הכללי, הקוספליי והמציאות המוגברת.

 

מהו התאריך האחרון להרשמה לתחרות? מהו המועד האחרון להגשת התמונות?

אפשר להירשם עד 14 באוקטובר 2017 בחצות. את התמונות יש לשלוח עד 18 אוקטובר 2017 בחצות. פרטים מלאים: בתקנון התחרות.

 

איך מגישים את התמונות?

יש לשלוח את התמונות לכתובת הדוא"ל ilcon.photocontest@gmail.com. מייל עם הנחיות נוספות יישלח למשתתפים עם סיום הפסטיבל.

איך אפשר להצביע ל"חביב הקהל"?

תמונות לתחרות "חביב הקהל" יתפרסמו בעמוד הפסטיבל בפייסבוק ב-19 באוקטובר. כל סימון של לייק או אהבה ייספר כהצבעה אחת. אפשר להצביע לכל תמונה שאוהבים, בלי הגבלה על מספר ההצבעות.

איפה יתפרסמו זוכי התחרות?

שמות הזוכים ואלבום של מיטב התמונות מהתחרות יתפרסמו ב-23 באוקטובר 2017 בערב בעמוד הפסטיבל בפייסבוק.

 

האם נקבל משוב על התמונות?

כל מתמודד שיגיש את התמונות בפורמט כמפורט בתקנון ובהנחיות שיימסרו לאחר הפסטיבל יקבל פירוט של ציוני התמונות שלו ומקומן יחסית לשאר המתמודדים.

 

מהם הפרסים?

מקום ראשון בכל המסלולים – 200 ₪ בתווי קנייה

מקום שני בכל המסלולים – 100 ₪ בתווי קנייה

חביב הקהל בכל המסלולים הרלוונטיים – 100 ₪ בתווי קנייה

כל הפרסים מתנת "הקוביה".

שופטי התחרות

אוהד אפרת (יוצר סרטים), דן עופר (צלם סטילס), מורגן בלאדריין (מעצבת גרפית), תום רז (צלם סטילס), ענבל ויסמן (צלמת ומנהלת קבוצת הצילום "אתגר צילום שבועי").