יריד הדוכנים

פסטיבל אייקון מארח מדי שנה עשרות דוכנים שמציגים מבחר אינסופי של פריטים מעולם המדע בדיוני, פנטזיה, אנימה, קומיקס, משחקי תפקידים ועוד – דוכני יוצרים, אקססוריז, די-וי-די, ספרים, תכשיטים, תלבושות, חרבות ונשק, אקשן פיגרס, פוסטרים ועוד. ייחודו של היריד הוא במגוון העצום של המוצרים המוצדים בו,  על ידי עשרות מציגים המביאים מוצרים שבחלקם הגדול אינם זמינים לאורך השנה, ונמכרים בדרך כלל בתעריפים מיוחדים לפסטיבל. לרשות הקהל יופעל גם דוכן למוצרי יד שנייה.


ההרשמה ליריד הדוכנים של פסטיבל אייקון 2019 נסגרה בתחילת יולי. הודעות קבלה ליריד נשלחו. 

ליצירת קשר עם צוות היריד ניתן לפנות באמצעות המייל: yarid@iconfestival.org.il  או בטלפון הצוותי: 076-5992919

דוכנים לשירות הקהל בפסטיבל אייקון 2019

נוסף על הדוכנים המסחריים יועמדו לרשות הקהל הדוכנים הבאים:

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה

בדוכן יימכרו מגוון מוצרים של האגודה, מהדורות קודמות של שנתון הסיפורים "היֹה יהיה", ותוכלו כמובן להירשם או לחדש חברות באגודה, ליהנות מיד מתעריפים מוזלים לכל אירועי הכנס ולקבל עדכון חודשי למייל על כל מה שחם בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה בישראל.

לפרטים נוספים על האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה: sf-f.org.il.

העמותה למשחקי תפקידים בישראל

בדוכן תוכלו להכיר את העמותה המאגדת בתוכה את חובבי משחקי התפקידים בישראל, לקבל פרטים על אירועים נוספים ולקנות שלל מזכרות.

פרטים נוספים באתר העמותה: roleplay.org.il.

מתחם יד שנייה

גם השנה יפעל בפסטיבל מתחם יד שנייה שיאפשר לכם להפוך למזומן את כל הפריטים ששוכבים אצלכם ללא שימוש ותמיד רציתם למצוא להם קונה – ספרים, חוברות קומיקס, פוסטרים, סרטים, דגמים, אקשן פיגרז ועוד. כקונים תוכלו למצוא בו מגוון מוצרים נדירים שכבר אי אפשר להשיג בחנויות במחירים אטרקטיביים במיוחד. המתחם אינו גובה עמלה מהקונים ומהמוכרים. פרטים נוספים בדף המתחם
.