מתחם יד שנייה

מארגני פסטיבל אייקון מעמידים מתחם יד שנייה כשירות לקהל המבקרים, במטרה לאפשר למעוניינים בכך להציע פריטים למכירה, כגון ספרים, חוברות קומיקס, פוסטרים, סרטים, דגמים, אקשן פיגרס ועוד.

מתחם היד השנייה ממוקם בקומת הכניסה של אשכול הפיס. לאחר הכניסה ללובי יש לחצותו לצדו השני ולגשת לדלת הכניסה הימנית ביותר (סמוך לשירותי הנשים).

השימוש בדוכן כפוף ל"תנאי השימוש במתחם יד שנייה" המובאים להלן. מבקרים שמעוניינים למכור פריטים יכולים למסור אותם במתחם ולאסוף אותם או את תמורתם בסוף הפסטיבל. מכירת הפריטים אינה כרוכה בעמלה.

שעות פעילות המתחם: 15 באוקטובר בשעות 21:00-10:00; 16 באוקטובר בשעות 21:00-09:00; 17 באוקטובר בשעות 19:00-09:00. לא יתקבלו פריטים חדשים למכירה במתחם לאחר השעה 12:00 ביום השלישי של הפסטיבל.

מעקב אחר הפריטים שנמסרו למכירה: התקינו את אפליקציית הפסטיבל ובאמצעותה תוכלו לעקוב אחר מצב המכירות בזמן אמת. פיצ'ר זה יצטרף לאפליקציה בפסטיבל עצמו, אז הקפידו לעדכן אותה.

להגשת הפריטים למכירה – מלאו את טופס ההגשה המקוון

ניתן יהיה למלא את הטופס גם באמצעות מחשבים שיוצבו במתחם. לשאלות ולהסברים נוספים אנא פנו אלינו בדוא"ל secondhand@iconfestival.org.il

 

מתחם יד שנייה: תנאי שימוש

במסגרת פסטיבל אייקון מעמידים מארגני הפסטיבל (להלן: הנהלת הפסטיבל) מתחם יד שנייה (להלן: המתחם) לשימוש קהל המבקרים. מטרת המתחם היא לתווך בין מבקרים המעוניינים למכור פריטים השייכים להם (להלן: המוכר), ואשר יש להם שייכות לנושא הפסטיבל, לבין מבקרים המעוניינים לרכוש אותם, בצורה מוסדרת ומסודרת. השימוש במתחם מותנה בהסכמת המוכר לתנאים המפורטים מטה. התנאים שלהלן כתובים בלשון זכר אך תקפים לשני המינים.

 

תנאי השימוש במתחם (התנאים יעודכנו טרם פתיחת הגשת הטפסים):

  1. על הפריטים הנמכרים להיות קשורים לאופי הפסטיבל, כלומר למדע בדיוני, לפנטזיה או למשחקי תפקידים. פריטים אחרים לא יתקבלו.
  2. לא יתקבלו פריטים שיש במכירתם משום הפרה של זכויות יוצרים, כגון דיסקים צרובים, ספרים משוכפלים וכדומה.
  3. הנהלת הפסטיבל שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל פריטים מאדם מסוים, לא לקבל פריטים מסוימים או להפסיק לקבל פריטים בכלל.
  4. הנהלת הפסטיבל אינה מתחייבת למכור את הפריטים שיימסרו למתחם.
  5. מחירי הפריטים ייקבעו אך ורק על ידי המוכר. על המחירים להיות בכפולות של 5 שקלים עם עלות מקסימלית של 200 שקלים למוצר.
  6. לא ניתן להגיש יותר מ-25 פריטים.
  7. פריטים שלא יימכרו עד סגירת המתחם, יועברו לתרומה.

שאלות נוספות

פריט שלי נמכר. איך אני מקבל את הכסף? עם מסירת הפריטים למתחם תקבלו שובר מסירה – יש לשמור עליו! כשתגיעו לאסוף את חפציך תתבקשו להציג את השובר. תמורתו תקבלו את כל הפריטים שלא נמכרו ואת הכסף שהתקבל תמורת כל היתר. אנא הקפידו להגיע בשעות הפעילות של המתחם. איסוף הכסף יתאפשר עד השעה 19:00 ביומו האחרון של הפסטיבל. לא תתאפשר החזרת פריטים או כסף לאחר מועד זה.

פריט שמסרתי נעלם בלי שנמכר. מה לעשות? למרבה הצער, אי אפשר למנוע באופן מוחלט גניבות. הנהלת הפסטיבל אינה אחראית לחפצים שנמסרו למכירה במתחם.

האם אני יכול לעמוד במתחם היד השנייה ולמכור את הפריטים בעצמי? לא. דבר כזה ייצור עומס בלתי אפשרי על המתחם.

האם אוכל לשלוח מישהו שיאסוף בשבילי את הפריטים ו/או הכסף מהמכירות?

על מנת שאדם אחר יוכל לאסוף את הפריטים וכספיכם מהמתחם, עליו להצטייד בתעודת הזהות שלכם ובאישור כתוב וחתום המאשר לו את איסוף הפריטים, וזאת פרט לשובר המסירה. בלעדי שלושת אלה לא נוכל לאשר את האיסוף.

ואם יש לי שאלות? אחראי המתחם יהיה זמין בדוא"ל טרם הפסטיבל ובאזור המתחם בזמן הפסטיבל. אפשר ליצור עמו קשר בכתובת secondhand@iconfestival.org.il.