שמירת חפצים

במהלך שהותכם בפסטיבל תוכלו לאחסן את חפציכם בחדר שמירת החפצים, הנקרא גם חדר התיקים. השירות אינו כרוך בתשלום.

 

שעות הפתיחה של החדר הן כדלהלן; חפצים יופקדו ויאספו אך ורק בשעות הללו. אפשר להשאיר חפצים ללילה ולאסוף אותם למחרת היום.

יום שלישי, 15 באוקטובר: 1:30-9:00

יום רביעי, 16 באוקטובר: 1:30-7:00

יום חמישי, 17 באפריל: 22:30-7:00

 

בבואכם להפקיד תיק או חפץ אחר, תתבקשו למסור את שמכם המלא (המופיע בתעודה מזהה, כולל רב-קו ותג מתנדב) ומספר טלפון שבו תהיו זמינים. במעמד ההפקדה תקבלו ספח, שתתבקשו להציג כשתחזרו לאסוף את התיק. הקפידו לשמור עליו!

התיקים יוכלו להישאר בחדר לאורך כל שעות הפעילות שלו, לרבות הלילות שבין ימי הפסטיבל. עם זאת, במהלך הלילה חדר התיקים לא יהיה פעיל ואי אפשר יהיה להוציא ממנו תיקים.

לנוחותכם, בכניסה לשמירת החפצים יהיו שלוש עמדות עם תורים נפרדים. העמדה הימנית (ליד הלוקרים) תשמש להפקדת תיקים בפעם הראשונה; תור השמאלי (ליד הקיר) ייועד לאיסוף התיקים; בתור האמצעי תוכלו להפקיד מחדש תיקים שהופקדו קודם ויש עליהם צמיד, ובלבד ששמרתם ברשותכם את הספח המתאים. אנא הקפידו לעמוד בתור המתאים!

 

הקפידו לאסוף את חפציכם מהחדר לפני סגירתו. תיקים שלא ייאספו עד תום הפסטיבל יועברו לאבדות והמציאות ויישמרו עד שלושה חודשים ממועד סיום הפסטיבל. לאיסוף תיקים שנשכחו, פנו אלינו בדוא"ל lost.found@iconfestival.org.il. בפנייתכם ציינו את פרטיכם האישיים ואת תיאור החפץ שאיבדתם.

 

נהלים נוספים:

  • הנהלת הפסטיבל אינה אחראית על נזק, אובדן או גניבה של החפצים. עם זאת, צוות החדר יעשה כל שביכולתו כדי למנוע תרחישים כאלה.
  • סגל הפסטיבל שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שמירת החפצים או לסרב לשמור חפצים מסוימים, לפי שיקול הדעת של האחראית על המתחם.
  • בעת הפקדת החפצים לשמירה מיסרו את שמכם, כפי שהוא מופיע בתעודה מזהה. התעודה יכולה להיות גם רב-קו או תג תפקיד של הפסטיבל. אם אבד לכם הספח תתבקשו להציג תעודה מזהה.
  • בחלק משעות היממה עשויים להיות תורים ארוכים לחדר שמירת החפצים. אם ברשותכם תג קדימות בנגישות או תעודת נכה, או אם יש לכם קושי אחר לעמוד בתור, אתם זכאים לקדימות בתור ומוזמנים לפנות לצוות החדר.
  • אנו ממליצים לא להשאיר חפצים מחוץ לחדר התיקים ללא השגחה. השימוש בחדר התיקים הוא בחינם והתיקים בו נשארים בהשגחת צוות.
  • אנא סיגרו את התיקים שלכם לפני שאתם מפקידים אותם
  • אסור להפקיד אוכל, ובמיוחד לא אוכל טרי שעלול להתקלקל.
  • כל אדם רשאי להפקיד או לאסוף את חפציו האישיים בלבד. לא נמסור תיקים למי שמבקש לאסוף אותם בשביל חבר/ה.