הגשת אירוע

השנה האחרונה הייתה קשה, שונה ומאתגרת לכולנו. עברנו סגרים, בידודים וכנסים וירטואליים. אבל על כל האתגרים התגברנו, ועל הדרך גם למדנו והתפתחנו!
 
פסטיבל "אייקון 2021: התפתחות" מזמין אתכם להגיש הרצאות, משחקי תפקידים, סדנאות, פאנלים, שעשועונים וכל רעיון אחר שעולה על דעתכם בנושא הפסטיבל ובנושאים נוספים הקשורים ליצירה ספקולטיבית ולמשחקי תפקידים.
פוקימונים הם לא הדבר היחיד שמתפתח. גם דמויות, עלילות וז'אנרים שלמים עוברים אבולוציה ומשתנים לאורך הזמן. השינויים הללו הם הבסיס למי שאנחנו, ולעתיד שאליו אנחנו צועדים. רוצים להרצות על התפתחות הטכנולוגיה בעקבות יצירות מדע בדיוני? להריץ משחק תפקידים על החברה החדשה שקמה אחרי סוף העולם? שמא אתם מעדיפים לדון בפאנל על השינויים שעברה קהילת המעריצים מתחילת הכנסים ועד היום? ואולי בכלל תרצו להנחות סדנת יצירה אקולוגית המתמקדת בהתחדשות?
 
אנו מעוניינים גם בתוכן לסדרות האירועים הנושאיים של הפסטיבל. בסדרת "מטמורפוזה" נדבר על התחדשות ועל היציאה מהבידוד כפרפרים, בשנה האחרונה ובכלל. תוכלו לדון למשל בשינויים שנאלצו יוצרים לערוך השנה כדי להתאים את עצמם לתנאים שזימנה לנו המגפה העולמית, או לדבר על השינויים שהחברה הטכנולוגית של ימינו גררה בתחום המשחקים החביב עליכם.
 
בנוסף, נייחד השנה סדרת אירועים לארץ התיכונה, לזכרו של כריסטופר טולקין שהלך לעולמו לפני כמה חודשים.
ההגשה תתאפשר עד מוצאי שבת, 12 ביוני 2021 בחצות. ברוח התקופה, השנה אפשר להגיש גם אירועים פיזיים וגם וירטואליים!
 
רוצות להעביר אירוע אבל אין לכם רעיון? מלאו את פרטיכם בטופס הבא: https://forms.gle/7U6kAc6hTddXeX8PA.
אם יהיה אירוע שעשוי להתאים לכן, צוות התוכן שלנו יפנה אליכן ויציע לכן להצטרף!
אם יש לכן רעיון אבל אתן לא בטוחות לגביו, אתן מוזמנות לפנות אלינו בדוא"ל ideas@iconfestival.org.il, שם ננסה לעזור לכן לחדד רעיונות מפוזרים ולגבש אותם להצעה ממוקדת. אנו מזמינים אתכן לפנות אלינו ונשתדל להגיע יחד לרעיון מנצח.
הגשת אירוע או התייעצות עליו אינם מחייבים את הפסטיבל לקבל את האירוע שלכם. עם זאת, ייעוץ יוכל לסייע לכן לגבש את האירוע טוב יותר או ליצור שיתופי פעולה עם מגישות נוספות עם תחומי עניין דומים.
 
פסטיבל "אייקון 2021: התפתחות" הוא הפסטיבל הישראלי ה-25 למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים. הפסטיבל יתקיים בחול המועד סוכות תשפ"ב, 23-22 בספטמבר 2021, במתחמי אשכול פיס, עירוני א' וסינמטק תל אביב וב-26 בספטמבר 2021 לייב באינטרנט.