התנדבות | פסטיבל אייקון 2013: זהויות
Amutot

banners_wizard-03

התנדבות

בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההתנדבות בפסטיבל אייקון. גם אם התנדבתם בעבר – עדיין אנו ממליצים לכם לקרוא את העמוד הזה, ובדרך גם לחזק את העיניים ולשפר את כישורי הקריאה שלכם.

המתנדבים הם הפסטיבל עצמו, ובלעדיהם הוא אינו יכול להתקיים. בה בעת, הם זוכים לראות את הפסטיבל גם מאחורי הקלעים, להכיר מתנדבים נוספים ואנשי סגל בעלי תחומי עניין דומים לשלהם, וגם לעזור לקהל ולהכיר את המרצים ואת המנחים.

משימות הפתוחות בפני המתנדבים בפסטיבל:

קופאים: מאיישים את קופות הפסטיבל ומוכרים כרטיסים לאורחי הפסטיבל.

מוכרים בדוכן יד שנייה: לדוכן זה יכולים אורחי הפסטיבל להביא ספרים, סרטים וחפצים אחרים ולמכור אותם. המתנדבים בדוכן אחראים לקלוט את הפריטים המיועדים למכירה, למכור אותם לכל המעוניין ולהתחשבן בסוף היום עם המוכרים.

מודיעין: כמה פעמים רצית לדעת איפה מתרחשת ההרצאה המאלפת הבאה ולא ידעת את מי לשאול? המתנדבים בדוכן המודיעין יידעו את כל מה שצריך לדעת על הפסטיבל, ועוד כמה דברים שלא באמת חייבים לדעת, ויענו על שאלותיהם של אורחי הפסטיבל.

דוכני העמותות המארגנות: מאיישים את דוכני העמותות המארגנות, רושמים חברים חדשים ומוכרים שנתונים ומרצ’נדייז.

אפסנאות: מישהו צריך לספק לסגל הפסטיבל את הציוד הלוגיסטי ולוודא שהטושים לא יאזלו מוקדם מדי. על כך אחראי האפסנאי.

גופרים: יחידת העילית של הפסטיבל: המתנדבים שדואגים, בין היתר, שכל בקבוק מים יימצא בדיוק במקום ובזמן שבו יזדקקו לו.

שמירת חפצים: השומרים חסרי המורא של הפסטיבל. אורחי הפסטיבל מגיעים עם תיקים, מזוודות, חרבות מעץ, אלות מספוג ושלל חפצים אחרים שיקרים ללבם. חלקם מופקדים בחדר שמירת החפצים, שבו אחראים תמיד שני מתנדבים להשגיח שהכל יישאר במקומו.

סדרנים: בין האירועים עומדים בכניסה לאולמות ומשגיחים שאורחי הפסטיבל ייכנסו לאירועים בזמן ועם הכרטיס המתאים. בזמן האירועים הם נמצאים בתוך האולם ומפקחים על התנהלותם התקינה.

מתנדבי הקמה ופירוק: בנוסף לתפקידים הללו, בתחילת הפסטיבל ובסופו נקיים הקמה ופירוק של מתחם הפסטיבל. בהתאם למסורת, גם השנה ההקמה תהיה לפני הפירוק.

 volunteers2

כרטיסים לאירועים
כרטיסי חינם לאירועים הם דרכו של פסטיבל אייקון לומר למתנדבים שלו תודה ולתגמל אותם. המתנדבים זכאים לכרטיסים לאירועים שיתקיימו בימי ההתנדבות שלהם. מספר הכרטיסים המוקצב למתנדבים בכל אירוע מוגבל, כך שאנו ממליצים להירשם להתנדבות בהקדם כדי לשפר את סיכוייכם לקבל את כל הכרטיסים שביקשתם. בנוסף, מתנדב יקבל כרטיסים לכל יום שבו הוא מתנדב, ולכן יותר ימי התנדבות משמעותם יותר כרטיסים חינם לאותו מתנדב. בנוסף, הרשמה מוקדמת להתנדבות משפרת את סיכוייו של המתנדב לזכות בשיבוץ המוצלח ביותר במשמרת המועדפת עליו.

איך מתנדבים?

כדי להירשם להתנדבות יש למלא טופס הרשמה שיפורסם בקרוב באתר זה. ההתנדבות מותרת מגיל 15 ומעלה. מתנדבים שטרם מלאו להם 18 מתבקשים להוריד את טופס אישור ההורים המצורף בתחתית העמוד, להחתים אחד מהוריהם ולהחזיר לנו את הטופס באחת משתי דרכים:

* סריקת אישור ההורים החתום ושליחתו לדוא”ל volunteers@iconfestival.org.il.
* מסירת הטופס החתום באחת מהכשרות המתנדבים.

שימו לב! אם הנכם מתחת לגיל 18, לא תוכלו להתנדב בלי אישור חתום!

 

הכשרת מתנדבים:

תאריכי הכשרות המתנדבים יימסרו במועד סמוך יותר למועד הפסטיבל. במהלך ההכשרה תכירו את ראשי הצוותים השונים, תתוודעו בצורה טובה יותר לתפקידים שתתבקשו לבצע ואולי תוכלו גם לזרוק עלינו עגבניות. זה המקום הטוב ביותר לשאול שאלות.

SAMSUNG

אז מה עושים עכשיו?

- ממלאים את טופס ההרשמה להתנדבות!

- אם הנכם מתחת לגיל 18, תתבקשו גם להחתים את ההורים על טופס אישור הורים. אנא שמרו אותו אצלכם עד לתדריך המתנדבים (ניתן לשלוח אותו גם במייל).

- נותרו לכם בעיות או שאלות? פנו אלינו בדוא”ל volunteers@iconfestival.org.il ותקבלו תשובה מהירה.