מתחמים ושירותים

הפונדק

רוצים לנוח באווירה נעימה ושקטה, לשוחח עם חברים, מרצים, ותיקי אייקון ומבקרים מזדמנים, או סתם לשתות קפה בשקט סביב השולחן? גם השנה אנחנו מציעים לכם מדי יום, מהבוקר ועד חצות, מתחם מנוחה והתרועעות עם כיבוד ושתייה במחירים סמליים. על כוס תה, קפה או משקה קר, עם או בלי נשנוש – לכאן באים כדי לבלות ביחד. המתחם פועל באוויר הפתוח אך העישון בו אסור.

כאן תוכלו לשבת עם חברים ותיקים או עם כאלה שהכרתם לראשונה ממש לפני רגע בהרצאה האחרונה, במרחב פתוח וחופשי ובאווירה נעימה. בפונדק תוכלו להעביר את הזמן שבין האירועים החביבים עליכם, במנוחה על כריות, פופים או פוך, ולטעום מהספר שרכשתם לפני רגע בדוכן היד-שנייה, עם מוזיקת רקע שתכניס אתכם לאווירה הנכונה.

הכניסה לפונדק היא מהקומה השנייה באשכול – המסדרון המרכזי וממנו למרפסת. הכניסה חינם, החטיפים והשתייה במחירים סמליים.

pundak1

אוהל משחקי לוח

לשחקני אסטרטגיה מנוסים וגם למי שרק זוכרים במעורפל משחק טליסמן מהילדות – אוהל משחקי הלוח מציע לכם מגוון פעילויות של משחקי לוח ואסטרטגיה שולחניים. מתחם המשחקים של אייקון מאפשר לכם להביא משחקי לוח וקלפים מהבית או לשאול משחקים לשימושכם. כמו כן יתקיימו במקום הדגמות משחקים בהתאם לפרסומים שיופיעו בכניסה למתחם. המשחקייה תפעל ברציפות מפתיחת הפסטיבל ועד לשעה 22:00 ביומו האחרון. מחיר לכניסה יומית: 10 שקלים ליום (ניתן להיכנס ולצאת באופן חופשי במהלך היום). השאלת המשחקים כנגד השארת פיקדון כספי של 200 ש"ח או כנגד השארת תעודה מזהה הנושאת תמונה (רב-קו, תעודת זהות, רישיון נהיגה, תעודת סטודנט וכו').

ohel-games

הקולוסיאום

3, 2, 1… הילחמו!

הקולוסיאום הוא מתחם של משחקים חיים שבו תוכלו לטעום ממגוון החלקים של אחד התחביבים המרתקים והיצירתיים ביותר. משחקי תפקידים חיים (לארפים) הם הכלאה בין תיאטרון מאולתר, סיפור סיפורים, תחביבי יצירה ולחימה ספורטיבית. כאן תוכלו להלחם בזירת הלחימה, לצפות (ולהשתתף!) בטורנירים, ולהירגע על כוס משקה ב"פונדק שבין העולמות" – פונדק משחקי בחברת דמויות צבעוניות.

הפונדק שבין העולמות

פונדק הפיראטים הנודד הזה הוקם כבר בכמה משחקים, כמקום שתמיד אפשר למצוא בו מישהו לשוחח איתו, או במה לקטטה ולשירה רועשת. באייקון יאיישו את הפונדק מתנדבים מקהילת המשחקים החיים, שישרתו לקוחות בתור דמויות במשחק. מבקרים מוזמנים להיכנס לכוס משקה, ללמוד שירי מסבאות ולעורר מהומה. הכניסה בחינם. החטיפים והשתייה במחירים סמליים.

limping

עמדת שער למשחקי תפקידים

עמדת השער מיועדת לכל מי שמתעניינים במשחקי תפקידים, גם אם אתם מעוניין להכיר את העולם המרתק הזה מקרוב וגם אם אתם כבר שחקני תפקידים מנוסים. אחת לשעתיים יתחיל משחק חינמי באורך של עד שעה וחצי ותוכלו להשתתף בו בלי כל ידע קודם, או סתם לצפות מהצד להנאתכם. רוצים לחפש שחקנים שגרים קרוב אליכם? הכנו עבורכם דוכן שזו בדיוק מטרתו.

מתחם מיניאטורות

את המשחקים האלה אפשר להרגיש בידיים. קהילת המיניאטורות הישראלית מציגה: מתחם מיוחד שמוקדש לכל אותם משחקי אסטרטגיה שנעזרים במודלים ושהיצירה שלהם היא חלק בלתי נפרד מהתרבות סביבם. כאן תוכלו לשחק עם חברים ומבקרים אחרים או להתנסות בהדגמות של המשחקים האהובים עם הדרכה אישית. הכניסה בתשלום של 10 ש"ח, המאפשר כניסה ויציאה באופן חופשי לאורך כל היום.

miniatures

מתחם הלינה

בשני הימים הראשונים של הפסטיבל יפעל שירות לינה בכיתות של תיכון עירוני א', החל מהשעה 23:00. עמדת רישום ללינה תופעל בקומת הכניסה לעירוני א'.

שמירת חפצים

לנוחיותכם, אפשר לאפסן תיקים במתחם שמירת החפצים הממוקם סמוך למתחם הדוכנים של הפסטיבל. השירות ניתן בחינם ויהיה פעיל ביום הראשון מהשעה 9:00 ועד 1:30 בלילה; ביום השני בין 7:30 ל-1:30; וביום השלישי בין 7:30 ל-23:00. ניתן להפקיד ולהוציא חפצים בשעות הפעילות בלבד, או להשאירם באפסון בשעות הלילה.

לתשומת לבכם:

יתקבלו אך ורק תיקים סגורים. יש להקפיד למסור את שמכם ומספר הטלפון שלכם בעת הפקדת התיק ולשמור על השובר שיימסר לכם. תתבקשו להציג את השובר בבואכם לאסוף את תיקכם.

הנהלת הפסטיבל אינה אחראית לנזק או לאובדן של ציוד.