תחרות התחפושות בחסות קומיקאזה

תחרות התחפושות של "אייקון 2018: אהבות"

 

**ההרשמה נסתיימה. תודה לכל הנרשמים לתחרות!

המתחפשים והמתחפשות של אייקון הם חלק בלתי נפרד מהפסטיבל, ותחרות התחפושות היא המקום לתת להם כבוד, לאפשר להם להציג את יכולותיהם בפני השופטים והקהל, וכמובן לזכות בפרסים! הפרסים בתחרות מתנת קומיקאזה.

השנה התחרות יוצאת לדרך בפורמט חדש וייחודי המחולק לקטגוריות שיתאימו לכל אחד ואחת…

תחרות התחפושות:

תחרות התחפושות מיועדת לכל מי שהכין את התחפושת בעצמו, ללא עזרת איש מקצוע.

התחרות תתחלק למי שהתבסס על עיצוב רשמי של הדמות תחת קטגוריית "עיצוב קנוני" ומי שהתבסס על עיצוב שאינו רשמי (פאן-ארט, ג'נדר בנדר וכו') תחת קטגוריית "עיצוב מקורי".

בתחרות יבחנו אתכם שלושה שופטים טכניים מוכשרים, שיבחנו בקפידה כל תחפושת לפרטי-פרטיה!

תחרות הסקיטים – עליה לבמה:

קטגוריית הסקיטים מיועדת לכל מתמודד שמעוניין להציג את הדמות שלו על הבמה דרך משחק, שירה, ריקוד וכו'. אין בתחרות הזאת חובה לתפירה עצמאית של התחפושת (כלומר אפשר להתחרות בה בתחפושת קנויה). כל מי שמעוניינים להוכיח את יכולותיהם הדרמטיות מוזמנים להירשם!

דגשים חשובים:

הרשמה לתחרות הסקיטים בלבד – השתתפות במסלול זה בלבד אינה מצריכה שיפוט מקדים והינה בכפוף למכסות המיועדות לתחרות זו.

הרשמה משולבת לתחרות התחפושות וגם לתחרות הסקיטים (באמצעות הטופס של תחרות התחפושות) – במקרה זה המתמודד חייב לעבור בהצלחה את שלב השיפוט המקדים בתחרות התחפושות, המתקיים ביום התחרות, כתנאי לעלייה לבמה לתחרות הסקיטים. מתמודד שנרשמם לשני המסלולים במקביל ולא צלח את השיפוט, לא יהיה זכאי לעלות עם סקיט.

 

בפסטיבל אייקון 2018 יוענק פרס מיוחד בידי מנהל הפסטיבל: פרס "רוח הכנס" שיוענק למתחפש/ת או קבוצת המתחפשים שיעבירו בצורה הטובה ביותר (בתחפושת או בסקיט) את רוח הפסטיבל והנושא השנתי שלו: "אהבות".

לתקנון המלא של תחרות התחפושות – אייקון 2018    (תקנון זה מתייחס הן לתחרות התחפושות והן לתחרות הסקיטים)

בכל בעיה, שאלה או תיקון הנוגעים להרשמה אפשר לפנות להנהלת התחרות בכתובת cosplay@iconfestival.org.il.

 

שימו לב –  יש לעיין בתקנון טרם ההרשמה

הכירו את השופטים והשופטות בתחרות התחפושות והסקיטים

שופטי תחרות התחפושות

 

עודד איינבינדר

The Nameless Cosplayer, או בשמו הפחות מוכר – עודד. עוסק בקוספליי זה כחמש שנים ומתמקד בעיקר בשריונות ובפרופס. זכה בשש תחרויות קוספליי בארץ ושפט בכמה כנסים בעבר. עובד כיום בסטודיו לחיתוך בלייזר בירושלים. חולם להגיע לעבוד ב-WETA Workshop.

לעמוד הפייסבוק ותיק העבודות

 

אופיר אבן צור

JustBeFriend, נמצא כשבע שנים בתחום הקוספליי. זכה בכמה מספר תחרויות קוספליי וסקיטים של אמא"י, השתתף בתחרויות מאסקרייד בחו"ל והעביר תוכן בכנסי עבר בנושא כתיבת סקיטים ועריכתם. שפט בתחרות סקיטים בכאמ"י 2018.

לעמוד אינסטגרם עם תיק עבודות

 

דפנה מירוצ'ניקוב
בתחום התפירה כשבע שנים, חמש מתוכן מוקדשות בעיקר לקוספליי, עם חיבה מיוחדת לשמלות תקופתיות. שפטה בפיילוט אירוע השואוקייס של אמא"י. בזמנה החופשי מסייעת לוטרינר ובוכה על קינגדום הארטס בכל הזדמנות.

שופטי תחרות הסקיטים

 

נטע וייס

ותיקה בקהילה ובתחום הקוספליי והסקיטים, מוזיקאית ומלחינה. זכתה בכמה תחרויות קוספליי וסקיטים במגוון קטגוריות ושפטה בשנים האחרונות בתחרויות סקיטים ושירה שונות.

 

אופיר לוטן

קוספליירית זה כשבע שנים ושופטת בתחרויות סקיטים. בעלת ניסיון מקצועי רב בתחום התיאטרון והמחול, וזוכת מספר תחרויות סקיטים בארץ ובחו"ל.
לעמוד הפייסבוק ותיק העבודות