הפעלת דוכן בפסטיבל

ההרשמה ליריד הדוכנים של פסטיבל אייקון 2018 נסגרה. תודה לכל המתעניינים.

לצערנו היריד כבר מלא ולא ניתן להגיש בקשות נוספות להפעלת דוכן.

 למעבר לטופס ההרשמה (סגור לנרשמים חדשים)

קהל היעד של "אייקון" – הפסטיבל הארצי השנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים

קבוצות המיקוד הברורות של מבקרי אייקון הן בעיקר של צעירים בקבוצת הגיל 30-14. הם מגיעים מכל רחבי הארץ, בעלי עניין במדע בדיוני, פנטזיה, ספרות וקולנוע, קומיקס, מדע וטכנולוגיה ומדעי החברה. בין הקבוצות הבולטות ביותר נמצאים עובדי הייטק, סטודנטים וחיילים. בכל אחד משלושת ימי הפסטיבל נרשמת במתחם תנועה יומית של אלפי מבקרים. אם קהל היעד שלכם הוא קהל צעיר, אינטליגנטי ומתוחכם – פסטיבל אייקון הוא הפלטפורמה השיווקית האידיאלית בשבילכם.

אם אתם עוסקים בשיווק של מוצרים מתחום הקומיקס, האנימה, משחקי התפקידים, הספרות והמדיה, או אם אתם יוצרים המחפשים במה להציג בה ולמכור את פרי יצירתכם ישירות לקהל, נשמח שתצרו עמנו קשר. הפסטיבל יאפשר לכם להקים דוכן בהתאמה אישית לצרכיכם ובתעריפים אטרקטיביים.

 

 במידת הצורך, ניתן ליצור קשר עם מנהל יריד הדוכנים, דניאל רז'בק, באמצעות המייל.

חשיפה נוספת – הנחה על מוצרי החברה לחברי העמותות המארגנות את הפסטיבל

כחלק מחיזוק הקשר בין הפסטיבל לבעלי הדוכנים, בתי עסק ויוצרים שיציעו הנחה על מוצריהם לחברי העמותות המארגנות המציגים כרטיס חברות בתוקף בדוכן שיופעל במהלך הפסטיבל יזכו לפרסום נוסף במסגרת העדכונים הנשלחים לחברי העמותות אודות הטבות אלו.

 

אודות הפסטיבל

פסטיבל אייקון הוא פסטיבל ארצי שנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, הגדול והוותיק ביותר בתחומו בישראל. הפסטיבל מתקיים במרכז תל-אביב מאז שנת 1998. מדי שנה מושך אליו הפסטיבל קהל של אלפים, צעירים וצעירים ברוחם. השנה יתקיים הפסטיבל זו הפעם ה-22, בין התאריכים 27-25 בספטמבר, חול המועד סוכות.

הפסטיבל מציע תוכנית ענפה הכוללת מאות אירועים בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי ועוד. בין התכנים המגוונים, המתפרשים על שלושה ימים ושלושה לילות, מציג הפסטיבל מופעי בידור מקוריים, הרצאות, פאנלים, חידונים, תחרות תחפושות, סדנאות מקצועיות, אירוח של יוצרים מהארץ ומהעולם והקרנות סרטים. הפסטיבל כולל כנס אקדמי בהשתתפותם של אנשי אקדמיה משלל אוניברסיטאות ומכוני מחקר.

כמו כן מוענקים במהלך הפסטיבל פרס גפן ופרס עינת לעידוד היצירה בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה. הפסטיבל מפעיל אולמות רבים במקביל ומציע מתחם ענק של משחקי תפקידים מכל הסוגים, ואת יריד הדוכנים הגדול מסוגו בישראל.

 

אודות המארגנים

הפסטיבל מאורגן על ידי העמותה למשחקי תפקידים בישראל והאגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. הפסטיבל נסמך על עבודה התנדבותית בלבד של פעילי העמותות, ללא תשלום משכורות וללא כוונת רווח. כל ההכנסות מיועדות לכיסוי עלויות הפסטיבל והפעילות השוטפת של העמותות.

מתוך יריד הדוכנים

מתוך יריד הדוכנים

 

עוד מתוך יריד הדוכנים

עוד מתוך יריד הדוכנים

 

יריד הדוכנים בערב

יריד הדוכנים בערב