פרטים ותנאים לשימוש בהוביטון

 1. המשחקים והפעילויות בהוביטון מיועדים לילדים עד גיל 6. מומלץ לא להביא ילדים מבוגרים יותר.
 2. שעות הפעילות:
  יום ראשון, 8 באוקטובר, 17:00-12:00
  יום שני, 9 באוקטובר, 17:00-10:00
  יום שלישי, 10 באוקטובר, 17:00-10:00
 3. הכניסה להוביטון היא בחינם ומותרת בליווי מבוגר אחראי (בן 16 ומעלה). המלווה יכול להיכנס עם שלושה ילדים לכל היותר ועליו להישאר איתם בכל משך שהותם בחדר.
 4. אם המבוגר האחראי אינו אבי הילד או אמו, אחד ההורים יידרש להגיע איתו לחדר בכניסה הראשונה כדי לזהות אותו ולאשר שהוא המבוגר האחראי.
 5. האחריות המלאה על הילדים בעת שהותם בהוביטון מוטלת על הוריהם. אין להשאיר ילדים בחדר ללא מבוגר אחראי, ויש להשגיח על הילד בכל עת, ובכלל זה על השימוש הבטוח בצעצועים ועל המשחק של הילד עם ילדים אחרים. על ההורים או המשגיח מטעמם יוטל לפקח על הילד ולוודא שלא יעזוב את המקום בלי המבוגר האחראי עליו.
 6. יש להישמע להוראות המתנדבים בהוביטון בכל עת.
 7. אין להביא להוביטון ילד הסובל מחום, דלקת עיניים, שלשול, מחלות ילדים, פריחה, כינים, או כל מחלה אחרת.
 8. המקום בהוביטון מוגבל. פסטיבל "אייקון" רשאי לסרב לקבל ילדים בלי צורך בהסבר.
 9. ניתן להכניס להוביטון אוכל ושתייה. אנא שמרו על הניקיון.
 10. המתנדבים בהוביטון רשאים לבקש מילד והמבוגר האחראי המשגיח עליו לעזוב את המקום אם הילד מפריע להנאה ולילדים אחרים העושים שימוש בשירותי ההוביטון.

הנהלת פסטיבל "אייקון" רואה בילדים של היום את החובבים של מחר ועושה כל מאמץ כדי להבטיח שהשהות בהוביטון תהיה נעימה ומעניינת לכל הצדדים. הערות יתקבלו בברכה, על מנת לעזור לנו לשפר ולשדרג את ההוביטון בכנסים ובפסטיבלים הבאים.

אנו מבקשים מההורים שיתוף פעולה מלא בשמירת על הציוד בחדר ובשמירה על כללי ההתנהגות, כדי להבטיח שכולנו נהנה מפסטיבל אייקון 2017.

חזרה לשאלות ותשובות – הוביטון

 

לשאלות נוספות פנו לאחראית ההוביטון תמי קיס פפו, במייל: tami.papo@gmail.com.