פרס עינת

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומשפחתה של עינת פלג ז"ל מכריזות בזאת על "פרס עינת" – תחרות סיפורים קצרים בז'אנר הספרות הספקולטיבית, במטרה לעודד יצירה ישראלית מקורית.

התחרות נערכת מדי שנה לקראת פסטיבל אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, שיתקיים השנה בחול המועד סוכות, 13-11 באוקטובר 2022. במתחם אשכול פיס ועירוני א' בתל אביב-יפו. אנו מזמינים אתכם ואתכן לכתוב סיפור ספקולטיבי קצר בנושא של פסטיבל אייקון 2022: "התעוררות". הזוכים יוכרזו בסוף הפסטיבל ושלושת הסיפורים המצטיינים יזכו בפרסים כספיים: 1,500 שקל למקום הראשון, 1,000 שקל למקום השני, ו-500 שקל למקום השלישי.

התחרות תתקיים בשני מסלולים: המסלול הצעיר הפתוח לנערים ונערות עד גיל 18 בלבד, והמסלול הכללי הפתוח לכל גיל, מילדות ועד זקנה. במסלול הנוער יוענק פרס כספי על סך 500 שח למחבר או המחברת של הסיפור המצטיין.

על הסיפורים להיות באחד מהז'אנרים הספקולטיביים (מדע בדיוני, פנטזיה, היסטוריה חלופית, ריאליזם מאגי, אימה על-טבעית ודומיהם) ובאורך של 5,000-1,500 מילים. לא יתקבלו סיפורים שפורסמו בעבר בכל מדיום שהוא או שהוגשו לתחרות בעבר.

את כללי התחרות המלאים וכן פרטים נוספים תמצאו בתקנון הפרס. משלוח הסיפורים לתחרות פירושו הסכמה לכללי התקנון. למען הסר ספק, תקנון הפרס הרגיל חל גם על המשתתפים במסלול הצעירים, בשינויים המתחייבים.

את הסיפורים יש להגיש להנהלת התחרות, בטופס כאן.
אם אין ברשותך משתמש גוגל, אפשר לשלוח את הסיפור בדוא"ל ולצרף את כל הפרטים הבאים: שם מלא, טלפון, כתובת מגורים והמסלול שאליו מוגש הסיפור.

לשאלות ניתן לפנות למנהלת התחרות בדוא"ל pras.einat@sf-f.org.il.

המועד האחרון להגשת הסיפורים: 13 באוגוסט 2022.

להגשת סיפור בטופס לחצו כאן

 

כתיבה נעימה ובהצלחה!

עינת פלג ז"ל