יריד הדוכנים

פסטיבל אייקון מארח מדי שנה עשרות דוכנים שמציגים מבחר אינסופי של פריטים מעולמות שונים – עולם המדע בדיוני פנטזיה, אנימה קומיקס, משחקי תפקידים ועוד. דוכני אקססוריז, בלו ריי, ספרים, תכשיטים, תלבושות, חרבות ספוג, אקשן פיגרס, פוסטרים, יצירות עצמיות ושלל מוצרים שונים, אותם תוכלו לגלות בפסטיבל
ייחודו של היריד הוא במגוון העצום של המוצרים המוצגים בו, על ידי עשרות יוצרים מתוך עולמות התוכן של הפסטיבל, המביאים מוצרים שבחלקם הגדול אינם זמינים לאורך השנה ונמכרים בדרך כלל בתעריפים מיוחדים לפסטיבל.

הרשמה ליריד הדוכנים של פסטיבל אייקון 2020 נסגרה.

ניתן להרשם לרשימת ההמתנה ליריד כאן.

ליצירת קשר עם צוות היריד ניתן לפנות באמצעות המייל: [email protected].

דוכנים לשירות הקהל בפסטיבל אייקון 2020

נוסף על הדוכנים המסחריים יועמדו לרשות הקהל הדוכנים הבאים:

מודיעין הפסטיבל

דוכני מודיעין הפסטיבל פרוסים ברחבי מתחם הפסטיבל (ראו את המיקומים שלהם במפת המתחם). באמצעותם תוכלו לברר על אירועים שעשויים להתאים לכם, לאסוף בחינם מדבקה של "מרחב בטוח מהטרדות" ולקבל עותק של עלון לוח הזמנים המלא ומפת המתחם. כמו כן תוכלו להיעזר בצוות לשאלות התמצאות. בגזיבו המודיעין הראשי שבסמוך לקופות תופעל עמדת אבידות ומציאות.

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה

בדוכן יימכרו מגוון מוצרים של האגודה, מהדורות קודמות של שנתון הסיפורים "היֹה יהיה", ותוכלו כמובן להירשם או לחדש חברות באגודה, ליהנות מיד מתעריפים מוזלים לכל אירועי הכנס ולקבל עדכון חודשי למייל על כל מה שחם בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה בישראל.

לפרטים נוספים על האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה: sf-f.org.il.

העמותה למשחקי תפקידים בישראל

בדוכן תוכלו להכיר את העמותה המאגדת בתוכה את חובבי משחקי התפקידים בישראל, לקבל פרטים על אירועים נוספים ולקנות שלל מזכרות.

פרטים נוספים באתר העמותה: roleplay.org.il.

מתחם יד שנייה

גם השנה יפעל בפסטיבל מתחם יד שנייה שיאפשר לכם להפוך למזומן את כל הפריטים ששוכבים אצלכם ללא שימוש ותמיד רציתם למצוא להם קונה – ספרים, חוברות קומיקס, פוסטרים, סרטים, דגמים, אקשן פיגרז ועוד. כקונים תוכלו למצוא בו מגוון מוצרים נדירים שכבר אי אפשר להשיג בחנויות במחירים אטרקטיביים במיוחד. המתחם אינו גובה עמלה מהקונים ומהמוכרים. פרטים נוספים בדף המתחם.