פסטיבל אייקון 2015

facebook

facebook

youtube

twitter

יריד

מועדון ההנחות של יריד הדוכנים בפסטיבל אייקון

הדוכנים המסומנים בכוכבית ברשימת הדוכנים יעניקו 10% הנחה למציגי כרטיס חבר תקף במועדון העמותה למשחקי תפקידים בישראל ובאגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה.

 

הסתיימה ההרשמה ליריד הדוכנים של הפסטיבל. תודה לכל הפונים.

פסטיבל אייקון מארח מדי שנה עשרות דוכנים שמציגים מבחר אינסופי של פריטים מעולם המדע בדיוני, פנטזיה, אנימה, קומיקס, משחקי תפקידים ועוד – דוכני יוצרים, אקססוריז, די-וי-די, ספרים, תכשיטים, תלבושות, חרבות ונשק, אקשן פיגרס, פוסטרים ועוד. ייחודו של היריד הוא במגוון העצום של המוצרים המוצדים בו,  על ידי עשרות מציגים המביאים מוצרים שבחלקם הגדול אינם זמינים לאורך השנה, ונמכרים בדרך כלל בתעריפים מיוחדים לפסטיבל. לרשות הקהל יופעל גם דוכן למוצרי יד שנייה.

בין המציגים בפסטיבל בשנים האחרונות: הקוביה, רומ”ח, מאנקי טיים, נקסוס, התו השמיני, מרכז הספר הזול, ינשוף ספרים, קומיקאזה, קומיקס וירקות ועוד.

 .

הפעלת דוכן בפסטיבל

קהל היעד של “אייקון” – הפסטיבל הארצי השנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים

קבוצות המיקוד הברורות של מבקרי אייקון הן בעיקר של צעירים בקבוצת הגיל 30-14. הם מגיעים מכל רחבי הארץ, בעלי עניין במדע בדיוני, פנטזיה, ספרות וקולנוע, קומיקס, מדע וטכנולוגיה ומדעי החברה. בין הקבוצות הבולטות ביותר נמצאים עובדי הייטק, סטודנטים וחיילים. בכל אחד משלושת ימי הפסטיבל נרשמת במתחם תנועה יומית של אלפי מבקרים. אם קהל היעד שלכם הוא קהל צעיר, אינטליגנטי ומתוחכם – פסטיבל אייקון הוא הפלטפורמה השיווקית האידיאלית בשבילכם.

אם אתם עוסקים בשיווק של מוצרים מתחום הקומיקס, האנימה, משחקי התפקידים, הספרות והמדיה, או אם אתם יוצרים המחפשים במה להציג בה ולמכור את פרי יצירתכם ישירות לקהל, נשמח שתצרו עמנו קשר. הפסטיבל יאפשר לכם להקים דוכן בהתאמה אישית לצרכיכם ובתעריפים אטרקטיביים.

הסתיימה ההרשמה ליריד הדוכנים של הפסטיבל. תודה לכל הפונים. במקרה הצורך ניתן ליצור קשר עם שחר בר, מנהל יריד הדוכנים, באמצעות המייל.

חשיפה נוספת – הנחה על מוצרי החברה לחברי העמותות המארגנות את הפסטיבל

כחלק מחיזוק הקשר בין הפסטיבל לבעלי הדוכנים, חברות שיציעו הנחה של 10 אחוז על מוצריהן לחברי העמותות המארגנות המציגים כרטיס חברות בתוקף, הן בדוכנים שיופעלו במהלך הפסטיבל והן בנקודות מכירה מחוץ למתחם במהלך הפסטיבל ובשבוע שלאחריו, יזכו לפרסום נוסף במסגרת העדכונים הנשלחים לחברי העמותות על אודות ההטבות.

לצפייה ברשימת הדוכנים שהשתתפו בפסטיבל אייקון 2014

.

אודות הפסטיבל

פסטיבל אייקון הוא פסטיבל ארצי שנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, הגדול והוותיק ביותר בתחומו בישראל. הפסטיבל מתקיים במרכז תל-אביב מאז שנת 1998. מדי שנה מושך אליו הפסטיבל קהל של אלפים, צעירים וצעירים ברוחם. השנה יתקיים הפסטיבל זו הפעם ה-19, בתאריכים 29 בספטמבר – 1 באוקטובר, חול המועד סוכות.

הפסטיבל מציע תוכנית ענפה הכוללת מאות אירועים בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי ועוד. בין התכנים המגוונים, המתפרשים על שלושה ימים ושלושה לילות, מציג הפסטיבל מופעי בידור מקוריים, הרצאות, פאנלים, חידונים, תחרות תחפושות, סדנאות מקצועיות, אירוח של יוצרים מהארץ ומהעולם והקרנות סרטים. הפסטיבל כולל כנס אקדמי בהשתתפותם של אנשי אקדמיה משלל אוניברסיטאות ומכוני מחקר.

כמו כן מוענקים במהלך הפסטיבל פרס גפן ופרס עינת לעידוד היצירה בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה. הפסטיבל מפעיל אולמות רבים במקביל ומציע מתחם ענק של משחקי תפקידים מכל הסוגים, ואת יריד הדוכנים הגדול מסוגו בישראל.

 

אודות המארגנים

הפסטיבל מאורגן על ידי העמותה למשחקי תפקידים בישראל והאגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. הפסטיבל נסמך על עבודה התנדבותית בלבד של פעילי העמותות, ללא תשלום משכורות וללא כוונת רווח. כל ההכנסות מיועדות לכיסוי עלויות הפסטיבל והפעילות השוטפת של העמותות.

 
יריד הדוכנים בערב

יריד הדוכנים בערב

 

מתוך יריד הדוכנים

מתוך יריד הדוכנים