פסטיבל אייקון 2015

facebook

facebook

youtube

twitter

מתחמים ושירותים

לחצו כאן להורדת מפת המתחם באיכות הדפסה

הפונדק

רוצים לנוח באווירה נעימה ושקטה, לשוחח עם חברים, מרצים, ותיקי אייקון ומבקרים מזדמנים, או סתם לשתות קפה בשקט סביב השולחן? גם השנה אנחנו מציעים לכם מדי יום, מהבוקר ועד חצות, מתחם מנוחה והתרועעות עם כיבוד ושתייה במחירים סמליים. על כוס תה, קפה או משקה קר, עם או בלי נשנוש – לכאן באים כדי לבלות ביחד. המתחם פועל באוויר הפתוח אך העישון בו אסור.

כאן תוכלו לשבת עם חברים ותיקים או עם כאלה שהכרתם לראשונה ממש לפני רגע בהרצאה האחרונה, במרחב פתוח וחופשי ובאווירה נעימה. בפונדק תוכלו להעביר את הזמן שבין האירועים החביבים עליכם, במנוחה על כריות, פופים או פוך, ולטעום מהספר שרכשתם לפני רגע בדוכן היד-שנייה, עם מוזיקת רקע שתכניס אתכם לאווירה הנכונה.

הכניסה לפונדק היא מהקומה השנייה באשכול – המסדרון המרכזי וממנו למרפסת. הכניסה חינם, החטיפים והשתייה במחירים סמליים.

pundak

המשחקייה

לשחקני אסטרטגיה מנוסים וגם למי שרק זוכרים במעורפל משחק טליסמן מהילדות – המשחקייה מציעה לכם מגוון פעילויות של משחקי לוח ואסטרטגיה שולחניים. מתחם המשחקים של אייקון מאפשר לכם להביא משחקי לוח וקלפים מהבית או לשאול משחקים לשימושכם. כמו כן יתקיימו במקום הדגמות משחקים בהתאם לפרסומים שיופיעו בכניסה למתחם. המשחקייה תפעל ברציפות מפתיחת הפסטיבל ועד לשעה 22:00 ביומו האחרון. מחיר לכניסה יומית: 10 שקלים ליום (ניתן להיכנס ולצאת באופן חופשי במהלך היום). השאלת המשחקים כנגד השארת פיקדון כספי של 200 ש”ח או כנגד השארת תעודה מזהה הנושאת תמונה (רב-קו, תעודת זהות, רישיון נהיגה, תעודת סטודנט וכו’).

IMG_14701

הקולוסיאום

3, 2, 1… הילחמו!

השנה שדרגנו את הזירה הישנה לשתי זירות נפרדות. הראשונה מביניהן מיועדת ללוחמים בנשקי ספוג מהקהל, כמו בכל שנה, והשנייה מוקדשת להדגמות של סגנונות לחימה, סדנאות משחק, טורנירי ראווה ופעילויות נוספות עם קהל הכנס, בלי להפריע ללוחמי הספוג.

המטווח

מטווח מגודר לירי בקשתות ספוג, פתוח לקהל הרחב. במקום תיערך תחרות יומית בשני הימים הראשונים של הפסטיבל, שבה יוכתר קשת היום. הקהל מוזמן להגיע עם חיצי הספוג והקשתות שלו, או להשתמש בציוד שיושאל למעוניינים במקום. הפעילות בחינם.

הפונדק – The Limping Mermaid

פונדק הפיראטים הנודד הזה הוקם כבר בכמה משחקים, כמקום שתמיד אפשר למצוא בו מישהו לשוחח איתו, או במה לקטטה ולשירה רועשת. באייקון יאיישו את הפונדק מתנדבים מקהילת המשחקים החיים, שישרתו לקוחות בתור דמויות במשחק. מבקרים מוזמנים להיכנס לכוס משקה, ללמוד שירי מסבאות ולעורר מהומה. הכניסה בחינם. החטיפים והשתייה במחירים סמליים.

עמדת שער למשחקי תפקידים

עמדת השער מיועדת לכל מי שמתעניינים במשחקי תפקידים, גם אם אתם מעוניין להכיר את העולם המרתק הזה מקרוב וגם אם אתם כבר שחקני תפקידים מנוסים. אחת לשעתיים יתחיל משחק חינמי באורך של עד שעה וחצי ותוכלו להשתתף בו בלי כל ידע קודם, או סתם לצפות מהצד להנאתכם. רוצים לחפש שחקנים שגרים קרוב אליכם? הכנו עבורכם דוכן שזו בדיוק מטרתו.

מתחם מיניאטורות

את המשחקים האלה אפשר להרגיש בידיים. קהילת המיניאטורות הישראלית מציגה: מתחם מיוחד שמוקדש לכל אותם משחקי אסטרטגיה שנעזרים במודלים ושהיצירה שלהם היא חלק בלתי נפרד מהתרבות סביבם. כאן תוכלו לשחק עם חברים ומבקרים אחרים או להתנסות בהדגמות של המשחקים האהובים עם הדרכה אישית. הכניסה בתשלום של 10 ש”ח, המאפשר כניסה ויציאה באופן חופשי לאורך כל היום.

מתחם הלינה

בשני הימים הראשונים של הפסטיבל יפעל שירות לינה בכיתות של תיכון עירוני א’, החל מהשעה 23:00. עמדת רישום ללינה תופעל בקומת הכניסה לעירוני א’.

שמירת חפצים

לנוחיותכם, אפשר לאפסן תיקים במתחם שמירת החפצים הממוקם סמוך למתחם הדוכנים של הפסטיבל. השירות ניתן בחינם ויהיה פעיל ביום הראשון מהשעה 9:00 ועד 1:30 בלילה; ביום השני בין 7:30 ל-1:30; וביום השלישי בין 7:30 ל-23:00. ניתן להפקיד ולהוציא חפצים בשעות הפעילות בלבד, או להשאירם באפסון בשעות הלילה.

לתשומת לבכם:

יתקבלו אך ורק תיקים סגורים. יש להקפיד למסור את שמכם ומספר הטלפון שלכם בעת הפקדת התיק ולשמור על השובר שיימסר לכם. תתבקשו להציג את השובר בבואכם לאסוף את תיקכם.

הנהלת הפסטיבל אינה אחראית לנזק או לאובדן של ציוד.